Skontaktuj sie z nami

Jeśli masz pytanie napisz do nas.

Chętnie udzielimy odpowiedzi i pomożemy.

Wysłano wiadomość. Oczekuj na telefon we wskazanych godzinach

O nas


Zdrowie to najcenniejszy dar, jaki mogliśmy dostać. Często przypominamy sobie o nim dopiero wtedy, kiedy zaczyna go nam brakować. Warto więc o nie dbać i mieć świadomość, że w razie jego utraty uzyskamy szybką i profesjonalną pomoc. Skorzystaj więc z optymalnego dla siebie ubezpieczenia. Znajdziesz je właśnie tutaj, na OpiekaZdrowia.pl.

Jesteśmy multiagencją ubezpieczeniową z wieloletnim doświadczeniem na rynku prywatnej opieki zdrowia. Działamy z pasją i zaangażowaniem, bo wiemy, jak ważne jest prawidłowo dobrane ubezpieczenie. Na bazie naszych wieloletnich doświadczeń przygotowaliśmy platformę, która ułatwi Ci wybór odpowiedniego ubezpieczenia, jego zakup jest prosty, a co najważniejsze możesz go dokonać bez wychodzenia z domu i stania w kolejce.

Doradzamy również firmom, bez różnicy na liczbę zatrudnionych pracowników. Wiemy, jak ważne w dzisiejszych czasach jest ich zdrowie, a dzięki spersonalizowanej analizie potrzeb doradzimy wybór, odpowiedniego rozwiązania mając na uwadze Twój budżet oraz oczekiwania.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej platformy.

Zespół OpiekaZdrowia.pl

 

Działamy zgodnie z licencją KNF nr  11235102/A  Wpis KNF

OpiekaZdrowia.pl

Czynne  w godz. 10 -16, 

tel. 699-712-932 

NLS DAMIAN JEDLIŃSKI
ul. Kościuszkowców 75C,
04-545 Warszawa

bok@opiekazdrowia.pl

Jesteśmy multiagencją oferującą ubezpieczenia zdrowotne wiodących w Polsce Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Śledź nas w mediach społecznościowych


FB

© 2020 OpiekaZdrowia.pl