Skontaktuj sie z nami

Jeśli masz pytanie napisz do nas.

Chętnie udzielimy odpowiedzi i pomożemy.

Wysłano wiadomość. Oczekuj na telefon we wskazanych godzinach

Pakiety Medyczne dla Firm


Nasza oferta skierowana jest również dla klienta biznesowego, którego traktujemy indywidualnie. Dlatego jeśli chcesz poznać naszą propozycję ubezpieczenia dla pracowników Twojej firmy, pozostaw kontakt do siebie w formularzu po prawej stronie. Niebawem oddzwonimy i przygotujemy ofertę odpowiadającą Twoim potrzebom. 

Nasz procesKorzyści dla Klienta

Korzystając z oferowanych przez nas pakietów masz pewność dostępu do lekarza kiedy potrzebujesz.

          Spersonalizowana oferta

Zapytaj nas o bezpłatne porównanie ofert dla twojej firmy

Formularz

Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie

* - pole wymagane
** - wymagane podanie przynajmniej jednej danej

Odpowiednio dobrany pakiet medyczny dla firmyDostęp do specjalistów oraz szybki czas umówienia wizyty od momentu zgłoszenia to jedne z najważniejszych kryteriów, decydujących o tym, że możemy czuć się bezpiecznie. Warianty, które proponujemy naszym klientom, pozwalają im korzystać właśnie z takiej pomocy medycznej - rzetelnej, sprawnie działającej i niezawodnej.

Właściwie dobrany pakiet medyczny dla pracownika to także komfort na co dzień. Dostęp do świetnie zlokalizowanych placówek w całej Polsce, infolinia medyczna, możliwość ekspresowego skorzystania z podstawowej opieki zdrowotnej - podmioty, wybierające naszą ofertę mogą w wygodny sposób zatroszczyć się o swoje zdrowie.

Pakiety medyczne dla firm - atrakcyjna cenaSamodzielnie poszukiwanie pakietów wymaga przeanalizowania dokładnie każdej dostępnej oferty. Konieczne jest też porównanie cen. Tylko w ten sposób można rzeczywiście przekonać się, która z opcji opłaca się najbardziej. To żmudny proces, szczególnie że na rynku znaleźć można bardzo zróżnicowane pakiety medyczne dla firm w Warszawie. Bardzo łatwo coś przeoczyć lub nie zwrócić uwagi na szczegół, który w późniejszym czasie może okazać się dość ważny. Jesteśmy tu po to, żebyś mógł uniknąć takich sytuacji.

Nasi eksperci w rzetelny i przejrzysty sposób przedstawiają informacje w zakresie możliwości rynku i aktualnie dostępnej oferty pakietów. Taka dokładna analiza to pewność, że nie przepłacisz i optymalnie wykorzystasz pieniądze, przeznaczone na pakiet medyczny dla pracownika. Jako doświadczona firma, doskonale wiemy, jak istotny jest wybór właściwej oferty. Zadbamy o to, żeby ta ważna decyzja była dla Ciebie satysfakcjonująca.

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb - pakiety medyczne dla pracownikówKażdego Klienta traktujemy indywidualnie. Na samym początku poprosimy Cię o podstawowe informacje na temat Twojej firmy. Te dane pozwolą nam prześwietlić rynek pod kątem Twoich aktualnych potrzeb. Następnie nasi doradcy przedstawiają Klientowi porównanie pakietów medycznych dla firm. Z przyjemnością doradzamy i pomagamy w podjęciu decyzji.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dopełnienie wszelkich formalności to nie koniec. Liczy się także to, by zatrudnione osoby dokładnie wiedziały, co obejmuje dany pakiet medyczny dla firm. U nas nie ma miejsca na żadne wątpliwości i niedopowiedzenia. Zaplanujemy komunikację z Twoimi pracownikami i zadbamy o to, żeby mieli komplet potrzebnych informacji. Oferowane przez nas rozwiązania mogą obejmować także usługi dodatkowe, co sprawia, że również najbardziej wymagający Klienci znajdą u nas idealną opcję dla siebie.

Czym wyróżnia się współpraca z naszą firmą?Ogromne znaczenie ma dla nas transparentność. Na każdym etapie realizacji usługi Klient może spodziewać się czytelnego przedstawienia wszystkich informacji. To przynosi efekt w postaci w pełni świadomej, przemyślanej decyzji.

W naszej pracy stawiamy również na profesjonalizm. Priorytetowo traktujemy współpracę z Klientem. Zapewniamy mu łatwą komunikację, zarówno z naszymi doradcami, jak i z infolinią medyczną, pozwalającą na umówienie wizyty.

Co proponujemy naszym Klientom?  1. ekspresowe załatwienie formalności Zależy nam na tym, żeby maksymalnie ułatwić i przyspieszyć wszystkie sprawy formalne. W ten sposób cały proces można przeprowadzić w ekspresowym tempie, a Klient może liczyć na szybkie wdrożenie umowy.
  2. bezproblemowa komunikacja z opiekunem


Współpraca z naszą firmą to komfort płynący ze świadomości, że do Twojej dyspozycji zawsze pozostaje indywidualny opiekun. Chcesz upewnić się, co obejmują konkretne pakiety medyczne dla pracowników? Masz inne pytania? Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości, a w razie jakichkolwiek problemów, zaproponujemy skuteczne rozwiązania.

OpiekaZdrowia.pl

Czynne  w godz. 10 -16, 

tel. 699-712-932 

NLS DAMIAN JEDLIŃSKI
ul. Kościuszkowców 75C,
04-545 Warszawa

bok@opiekazdrowia.pl

Jesteśmy multiagencją oferującą ubezpieczenia zdrowotne wiodących w Polsce Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Śledź nas w mediach społecznościowych


FB

© 2020 OpiekaZdrowia.pl